Dziś wpis nieco mniej merytoryczny niż zwykle, ale mam nadzieję, że dla wielu z Was ciekawy i może nawet przydatny. W ostatnim czasie sporo się wydarzyło i chciałabym podzielić się z Wami kilkoma rzeczami.

Międzynarodowa Konferencja Kynologiczna Online

Na początek chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Was na Międzynarodową Konferencję Kynologiczną Online pod tytułem „Pies jest ważny”, która odbędzie się 30.04.2020r. Oprócz mnie wystąpią na niej inni wspaniali trenerzy, behawioryści i psi dietetycy z Polski oraz ze Stanów Zjednoczonych tacy jak: Paula Gumińska, Tomek Jakubowski, Jacek Gałuszka, Izabela Sekuła oraz Mike D’Abruzzo. Specjalnie na tę konferencję przygotowałam dla Was prelekcje pod tytułem „Instynkt łowiecki ma znaczenie”. Opowiem o tym czym jest instynkt łowiecki i skąd się bierze, w jaki sposób kształtuje zachowania naszych psów oraz jak z nim pracować, by stał się naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Konferencja odbywa się całkowicie online, więc każdy kto ma dostęp do internetu może z niej skorzystać. Wszystkie szczegóły oraz link do zakupu biletów znajdziecie na tej stronie. Wpisując kod rabatowy MOK-1223-5NV1 uzyskacie 10% zniżki na to wydarzenie. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się na Międzynarodowej Konferencji Kynologicznej Online 🙂

Ruszyły konsultacje online

Z myślą o osobach, które mieszkają daleko od Warszawy i nie mają dostępu do profesjonalnych behawiorystów w swojej okolicy oraz z uwagi na panującą obecnie pandemię koronawirusa, stworzyłam możliwość konsultacji online ze mną. Niestety nie wszystkie problemy behawioralne da się rozwiązać online. Dlatego przed umówieniem się na konkretny termin konsultacji, przeprowadzam kwalifikację każdego przypadku. Mogę dodatkowo poprosić o dosłanie zdjęć lub filmów przedstawiających problemowe zachowanie psa. Po pozytywnej weryfikacji i dokonaniu płatności za konsultację, umawiamy się na godzinną rozmowę przez Skype, podczas której szczegółowo omawiamy przyczyny wystąpienia problemowego zachowania i ustalamy konkretny plan dalszej pracy z psem. Po konsultacji online przesyłam mailowo podsumowanie z dokładnie rozpisanymi wszystkimi ćwiczeniami i zaleceniami.

Konsultacje online

Konsultacje online są świetnym rozwiązaniem jeśli szykujecie się na przycięcie do domu szczeniaka i macie w głowie masę pytań lub gdy już macie w domu szczeniaka, który sprawia problemy wychowawcze (np. podgryza domowników, niszczy różne przedmioty, załatwia się w domu itd.). Doradzę też jeśli macie psa reaktywnego, który wyskakuje do biegaczy, rowerzystów, samochodów czy innych psów. Pomogę rozwiązać problemy separacyjne oraz problemy związane z załatwianiem się w domu i niszczeniem go przez psa. Odpowiem na wszystkie pytania związane z przygotowaniem psa na pojawienie się w domu dziecka lub nowego psa. Więcej informacji na temat konsultacji online oraz link do zapisów znajdziecie tu.

100 000 subskrypcji na Youtube!

Na koniec chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które subskrybują mój kanał na YouTube. To dzięki Wam Piesologia stała się pierwszym kanałem o psiej tematyce na polskim YouTube, który uzyskał ponad 100.000 subskrypcji. Z tej okazji przygotowałam dla Was specjalny odcinek, 100 faktów o mnie i moich psach. Mam nadzieję, że ten film się Wam spodoba, i że dowiecie się kilku ciekawostek o Wektorze, Hakerze i o mnie. W filmie znajdziecie też odpowiedzi na często zadawane pytania takie jak:

  • jakiej rasy są moje psy?
  • ile mają lat?
  • skąd pochodzą?
  • ile ja mam lat?
  • …itp.

Jeżeli jeszcze nie subskrybujecie mojego kanału, a chcielibyście otrzymywać powiadomienia o publikacji nowych filmów wystarczy, że klikniecie w duży czerwony przycisk „subskrybuj” pod moim filmem na YouTube oraz w ikonę dzwoneczka znajdującą się tuż obok niego. Możecie też skorzystać z tego linku.