Styczniowa edycja wyzwania Piesologii spodobała się wam tak bardzo, że musiałam przygotować coś nowego na wakacje. Dlatego już 2.07 rusza drugie wyzwanie Piesologii. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi – wyzwanie polega na tym, że codziennie otrzymujecie ode mnie mail z nowym zadaniem do wykonania. Wakacyjne wyzwanie potrwa do końca lipca. Czekają na was aż 24 różne zadania do wykonania. Podczas tej edycji wasze psiaki poznają kilka nowych sztuczek. Chwiałabym też skupić się na komunikacji pies-pies oraz pies-człowiek. Podpowiem wam kilka fajnych pomysłów na nowe zabawki węchowe. Zdradzę też kilka moich tricków spacerowych, które sprawiają, że spacery są łatwiejsze i przyjemniejsze. Poruszę też temat zdrowego żywienia psów. Mam nadzieję, że podczas wyzwania każdy z was znajdzie coś fajnego dla siebie.

Uczestnicy drugiego wyzwania Piesologii będą mogli dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku. Będzie to nasza platforma do codziennego kontaktu. Liczę na zdjęcia waszych psów oraz filmiki z postępami podczas pokonywania kolejnych wyzwań. Tym razem przygotowałam dla was mega niespodziankę. W każdą niedzielę wyzwania o 20:00 zorganizuję dla uczestników wideokonferencję. Przez godzinę będziemy mogli rozmawiać o wyzwaniach i waszych problemach z psami. Mam nadzieję, że będzie to dobra okazja żeby lepiej się poznać.

Jak zapisać się na wyzwanie Piesologii

Aby wziąć udział w wyzwaniu Piesologii należy zapisać się na mój newsletter i zaznaczyć opcję “Chcę zapisać się na drugie wyzwanie Piesologii”. Osoby, które już brały udział w pierwszej edycji wyzwania i chciałyby zapisać się również tym razem, dostaną osobny mail z dokładną instrukcją jak to należy zrobić. Pamiętajcie, że maile ode mnie mogą trafić do waszego spamu, lub jakiegoś podfolderu. Dlatego najlepiej dodać mój mail do zaufanych lub dokładnie sprawdzać wszystkie foldery w skrzynce pocztowej. Wiem, że niektórzy dołączają do wyzwania w trakcie i proszą mnie o przesłanie zaległych maili. Niestety ze względu na ilość uczestników wyzwania nie jestem w stanie tego robić.

W wyzwaniu może wziąć udział każdy. Poinformujcie o nim swoich znajomych, sąsiadów, rodzinę. Chciałabym by wyzwanie było dla was inspiracją do dalszej pracy z psem oraz fajnym sposobem na wspólne spędzenie czasu.