konkurs dobry piesek

Dziś wystartował konkurs, w którym możecie wygrać aż 10 książek „Dobry piesek! Jak wychować niesfornego szczeniaka” autorstwa Steve’a Mann’a.

Steve trenuje psy od 30 lat. W tym czasie szkolił ponad 100 tysięcy psów, zdobywając różnorodne doświadczenie – od działalności w branżach ochroniarskiej, telewizyjnej i filmowej, przez prowadzenie wykładów z zachowania zwierząt i ich hodowli, po pracę z wieloma gwiazdami sportu i celebrytami, którzy posiadają psy. Wielokrotnie pojawiał się w programach telewizyjnych jako psi behawiorysta, tresował także zwycięskiego psa grającego w emitowanym na antenie BBC programie The Underdog Show.

Zawsze patrzę na życie z perspektywy psa. Gdybym był waszym szczeniaczkiem, jak chciałbym być tresowany? Pragnąłbym być bezpieczny, doceniany i kochany. Chciałbym, aby na wasz widok zalewała mnie fala szczęścia.

Steve Mann

Uważam, że absolutnym obowiązkiem każdego właściciela jest pokazać szczeniakowi poprzez tresurę, jak bezpiecznie i radośnie żyć obok nas. Tresura to nie sztuczki, którymi można się pochwalić przed przyjaciółmi. To sposób na poprawę jakości naszego wspólnego życia.

Steve Mann

Steve jest też założycielem Instytutu Nowoczesnych Psich Treserów (Institute of Modern Dog Trainers) – instytucji zrzeszającej treserów i behawiorystów z całego świata. Jego metody szkoleniowe są etyczne i oparte na naukowych przesłankach. Prywatnie Steve jest opiekunem siedmiu psów. Są to: Nancy – mieszaniec chihuahua, Pablo – staffordshire bulterier, Ash – owczarek niemiecki, Pele – chart, Spider – chart angielski whippet, Summer – lurcher, i Carlos Fandangos of the West – belgijski malinois.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opublikować zdjęcie swojego niesfornego psiaka pod postem konkursowym na Facebooku lub wrzucić je na Instagram koniecznie z #konkursdobrypiesek. Bez tego hashtagu nie odnajdę waszych zdjęć i nie będą one brały udziału w konkursie.

Na wasze zgłoszenia czekam do 25.08.2020 r,. do godziny 8:00. Później ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybiorę 10 zwycięzców, do których zostaną wysłane nagrody w postaci książki Steve’a Mann’a „Dobry piesek! Jak wychować niesfornego szczeniaka” ufundowane przez wydawnictwo SQN.

Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie tu.

Życzę wam powodzenia i czekam na fajne/zabawne zdjęcia waszych niesfornych psiaków! 😀