Stała się rzecz absolutnie niesamowita. Mój kanał na YouTube subskrybuje już ponad 10 000 osób. Mój mózg nie ogarnia takiego tłumu. W moim domu na pewno się wszyscy nie zmieścicie… może na Stadionie Narodowym prędzej… Liczby liczbami, ale najwspanialsze jest wsparcie, które od was dostaję. Wysyłacie mi masę wiadomości mailem, na Facebooku, na Snapie. Wiele wiadomości zaczyna się od „Cześć oglądam twój kanał i właśnie w moim domu pojawił się psiak. Czy możesz mi poradzić jak…”, ale są też wiadomości takie jak te:      

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-11.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-10.png

Wzruszam się czytając takie słowa. Dajecie mi ogromną motywację do dalszej pracy. Wspaniałe jest też to, że jesteście fajnymi ludźmi i tworzycie niesamowitą społeczność świadomych właścicieli psów, którzy chcą się uczyć, doskonalić i coraz lepiej dogadywać ze swoimi psami. Zastanawiałam się jak mogę odwdzięczyć się za wasze ogromne wsparcie i pomyślałam, że to najlepszy czas na pierwszy w historii Piesologii konkurs 😀  

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie prześlijcie mi na adres piesologia@gmail.com jedno zdjęcie pokazujące w jaki sposób moje filmiki i wskazówki zawarte na blogu pomagają wam w szkoleniu, wychowywaniu i zabawie z waszym psem. W temacie maila wpiszcie koniecznie „KONKURS PIESOLOGIA 10000”. Podajcie też adres, na który będę mogła wysłać nagrodę i wybierzcie, którą nagrodę najbardziej chcielibyście wygrać.   Pomyślałam, że na 10 000 subskrypcji jedna nagroda to zdecydowanie za mało. W konkursie można wygrać aż 10 różnych nagród (po jednej na każdy tysiąc subskrypcji 😉 i każda z nich w jakiś sposób nawiązuje do filmików na kanale, lub wpisów na blogu. Mam nadzieję, że każdy z was znajdzie coś interesującego dla siebie. A nagrody w konkursie to:

  1. Książka „Sygnały Uspokajające” czyli jak psy unikają konfliktów?” Turid Rugaas
  2. Mata węchowa
  3. Kliker
  4. Dyski Fishera
  5. Gwizdek ultradźwiękowy
  6. Silikonowa tubka na smakołyki
  7. Nerka na smakołyki i różne różności
  8. Szarpak polarowy, ręcznie robiony
  9. Wyrzutnia do piłek
  10. Łapka do wyciągania kleszczy

Na wasze maile czekam do 23.09.2016. Natomiast tydzień później, czyli 30.09.2016, wybiorę i opublikuję na blogu te zdjęcia, które mnie wzruszą, rozbawią, lub w inny sposób skradną moje serce. Biorąc udział w konkursie zgadzacie się na publikację zdjęć, oczywiście nie będę ujawniać waszych danych osobowych. Jeśli w piątek 30.09.2016 wasze zdjęcie pojawi się na blogu, oznacza to że wygraliście konkurs i nagroda już do was jedzie 😀   Mam nadzieję, że zasady konkursu są jasne. Gdybyście jednak mieli jakieś pytania, zadawajcie je proszę w komentarzach pod tym postem. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić cykając zdjęcia waszym psiakom ;D Powodzenia.

Korzystając z tej niezwykłej okazji chciałabym też podziękować moim Patronom:

Enkidu Gilgamesz
Piotr Zieliński
Anita Wójcik
Arti Bieda
Ola Kurowska
Kici Mama
Jan Kowal
Rajmund Rosiński
Super, że jesteście ;D