O mnie

Jestem pasjonatką i ogromną miłośniczką psów. Od dziecka chciałam pomagać psom i pracować z nimi. Stąd pojawił się pomysł, by zostać weterynarzem. Niestety życie pokrzyżowało te plany  i skończyłam jako mgr ochrony środowiska, projektant odzieży i instruktor jazdy konnej… Tak, sporo tego 😀 A to chyba dlatego, że nie potrafię usiedzieć na miejscu i interesuje mnie zbyt wiele rzeczy.

Podczas studiów, jako wolontariuszka, pomagałam chronić dzikie zwierzęta (sępy w Chorwacji oraz kameleony w Grecji). Pracowałam też jako wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt Na Paluchu. W czerwcu 2015 roku uzyskałam tytuł zawodowy – treser psów, a w 2016 roku zostałam behawiorystą praktykiem. Prowadzę zajęcia Psiego Przedszkola oraz Psią Szkołę, gdzie uczę psy podstaw posłuszeństwa, a ich właścicieli jak mogą dogadać się ze swoimi pupilami. Jako zoopsycholog prowadzę również indywidualne konsultacje z psami problemowymi.

Moim pierwszym psim przyjacielem był wyżeł weimarski Lukas, który spędził ze mną 15 wspaniałych lat. Na początku 2015 roku dołączył do mnie nowy wyżeł weimarski Wektor, a półtora roku później pojawił się Haker. Razem z tą radosną gromadką chcielibyśmy pomóc ci odnaleźć się w świecie szkolenia i wychowania psów. Na moim blogu znajdziesz masę porad odnoście szkolenia, żywienia i kreatywnego spędzania czasu z twoim najlepszym przyjacielem. Pojawiają się tu też recenzje różnych psich produktów, książek, relacje z naszych wyjazdów i seminariów, przepisy na psie ciasteczka, pomysły na zabawy z psem i wiele więcej.

Kwalifikacje

//Pop up