O mnie

Mam na imię Kasia i jestem trenerką psów oraz behawiorystką. Psy są obecne w moim życiu od ponad 20 lat.

Organizuję szkolenia dla psów i ich opiekunów w Warszawie. Prowadzę również kursy online skierowane głównie do osób mieszkających poza Warszawą. Współpracowałam z magazynami Animal Expert, Dog&Sport oraz brałam udział jako prelegentka w kilku konferencjach kynologicznych.

W mojej pracy opieram się nie tylko na moim doświadczeniu i intuicji, ale też na solidnych podstawach naukowych. Dlatego też nieustannie doszkalam się na wielu różnych warsztatach, seminariach i konferencjach. Uważam, że w pracy z psami najważniejsze jest zrozumienie, jasna komunikacja i wzajemne zaufanie.

Prywatnie jestem opiekunką dwóch wyżłów weimarskich Wektora i Hakera, które dzielnie towarzyszą mi podczas przygotowywania wszystkich filmów i wpisów na blog.

Kwalifikacje

Piesologia w mediach

Piesologia w prasie

7/2018 Animal Expert – „Komunikacja pomiędzy człowiekiem a psem”
4/2018 Animal Expert – „Stymulacja umysłowa przez nosework”
6/2018 Animal Expert – „Komunikacja – pomiędzy psem a człowiekiem”
3/2018 Animal Expert – „Zabawki węchowe dla psów -cz.3
1/2017 Animal Expert – „Zabawki węchowe dla psów -cz.1”
5/2018 Animal Expert – „Komunikacja wewnątrzgatunkowa psów”
2/2017 Animal Expert – „Lęk separacyjny na etapie szczenięcym” Listopad 2/2017 Animal Expert – „Zabawki węchowe dla psów -cz.2”

Konferencje

I Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu Zwierząt
“Etapy rozwoju psa, ze szczególnym uwzględnieniem okresów lękowych i zasad postępowania z psem w poszczególnych stadiach rozwoju” oraz “Przeglądu dostępnych rozwiązań w postępowaniu z psem nadpobudliwym”

III Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu Zwierząt
„Przyczyny zachowań reaktywnych i agresywnych.”