urodziny 5

W tym tygodniu Piesologia obchodzi piąte urodziny. Zakładając blog nigdy nie myślałam, że tak się rozwinie. W ciągu tych pięciu lat napisałam dla was ponad 186 wpisów i nagrałam ponad 146 filmów. Zorganizowałam sześć edycji Wyzwania Piesologii, napisałam dwa e-booki i stworzyłam dwa kursy online (Kurs Przywołania Online i Kurs Luźnej Smyczy Online).

Tego wszystkiego nie byłoby bez was, moich czytelników i widzów i bez waszego wsparcia. Już jakiś czas temu zastanawiałam się nad zamknięciem bloga i skupieniem moich działań tylko na Youtube. Jednak ponad 60 000 unikalnych użytkowników czytających co miesiąc mój blog zobowiązuje 🙂 Na Youtube też jest was sporo. Kanał Piesologii subskrybuje obecnie ponad 87 000 osób!

Postaram się nie zawieźć was w kolejnych latach i nadal tworzyć dla was przydatne wpisy i filmy, które pomogą wam w wychowaniu i szkoleniu waszych psiaków. Tematów na nowe odcinki mi nie brakuje. Lista na najbliższe pięć lat jest pełna, a ciągle dostaję od was nowe pytania, pomysły i inspiracje. 🙂

Jeżeli chodzi o plany na przyszłość to na pewno w przyszłym roku pojawi się nowy kurs online przeznaczony dla opiekunów szczeniaków. Mam też kilka innych niespodzianek, ale póki co nie będę się o nich rozpisywać.

Konkurs

A skoro o niespodziankach mowa, to przygotowałam dla was konkurs z okazji piątych urodzin Piesologii. Pytanie konkursowe brzmi:

w jaki sposób blog i kanał Piesologii pomogły Ci w wychowaniu i szkoleniu twojego psa?

Na wasze odpowiedzi w formie zdjęć wraz z opisem czekam na fanpage’u Piesologii na Facebooku w formie komentarzy pod postem konkursowym oraz na Instagramie. Wklejając zdjęcie z opisem na Instagram koniecznie dodajcie #piesologia5. Inaczej nie odnajdę waszego zdjęcia i nie będzie ono brało udziału w konkursie.

Na wasze zgłoszenia czekam do 29.11 do godziny 20:00. Później ze wszystkich nadesłanych zdjęć wybiorę pięć moim zdaniem najciekawszych, najzabawniejszych lub najbardziej wzruszających historii.

piąte urodziny Piesologii

Nagrody w konkursie to:

  • dla zwycięzcy konkursu książka „Zrozumieć psa” John Bradshaw, saszetka Bugrino Profi na smakołyki marki Hunter i piłka Beco Pets
  • dla laureatów drugiego i trzeciego miejsca saszetka Bugrino Profi na smakołyki marki Hunter i piłka Beco Pets
  • dla laureatów czwartego i piątego miejsca piłka Beco Pets i półwilgotna karma Alpha Spirit Multiprotein (saszetka 210g)

Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu do końca roku 2019 mogą liczyć na 10% rabat na zakupy w sklepie internetowym www.e-hunter.pl Kod rabatowy*: PIESOLOGIA

*Kod rabatowy obejmuje marki: Hunter, Beco Pets, Petrebels, Bubeck, Zee Dog, natomiast nie obejmuje produktów marki KONG, MY FAMILY i produktów już przecenionych.

Wyniki konkursu ogłoszę na Facebooku, Instagramie i w zakładce społeczność na moim kanale na Youtube już 30.11.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tu.

Życzę wam powodzenia w konkursie i mam nadzieję, że będziecie czytać mojego bloga i oglądać moje filmy na Youtube jeszcze przynajmniej przez kolejne 5 lat 😉