To nie żarty! Już 1.04 rusza piąta edycja Wyzwania Piesologii. Osoby, które zapiszą się do Wyzwania będą co drugi dzień otrzymywać ode mnie mail z prostym zadaniem do wykonania. Celem Wyzwań Piesologii jest nauczenie zarówno siebie jak i psa nowych, przydatnych umiejętności, pogłębienie waszej wiedzy na temat psów i przede wszystkim świetna zabawa. Będzie też okazja do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami Wyzwania poprzez zamkniętą grupę na Facebooku 😀

O czym będzie ta edycja Wyzwania?

Tym razem Wyzwanie będzie poświęcone prawidłowemu szkoleniu psa. Wiele osób frustruje się, gdy pies nie robi postępów w nauce. Często słyszę, że to pies jest głupi, albo leniwy. Prawda jest jednak taka, że to wy jesteście trenerami waszych psów i to od was zależy jak szkolenie będzie przebiegać i czy pies będzie robił postępy. Dlatego w tej edycji Wyzwania skupię się na 10 częstych błędach, które popełniamy podczas szkolenia psa. Wyeliminowanie tych błędów sprawi, że poprawi się wasza komunikacja z psem i dużo szybciej zobaczycie efekty szkolenia.

Kto może się zapisać na Wyzwanie Piesologii?

Wyzwania staram się zawsze organizować w taki sposób, by każdy mógł z nich skorzystać. Dlatego też udział w Wyzwaniu Piesologii jest całkowicie darmowy. Nie musicie być pełnoletni. Nie ważne, czy nie macie żadnego doświadczenia w szkoleniu psów, czy jesteście już wytrawnymi trenerami. Nie ważne, czy pracujecie ze szczeniakiem, psem dorosłym, czy seniorem. Każdy wyciągnie z Wyzwania Piesologii coś dla siebie

Jak się zapisać?

Osoby, które brały udział w poprzednich edycjach Wyzwania nie zostaną automatycznie zapisane do nowej edycji. Musicie to zrobić sami, w ten sam sposób co zawsze 😉 Wystarczy:

  • otworzyć dowolny newsletter ode mnie
  • kliknąć opcję “tu możesz zmienić swoje dane” (na samym dole maila)
  • zaznaczyć pole “Chcę zapisać się na piąte Wyzwanie Piesologii”
  • wcisnąć guzik “aktualizacja profilu” i gotowe 😀

Jeśli wcześniej nie braliście udziału w Wyzwaniu

Należy zapisać się na mój newsletter podając swoje imię i mail, na który chcecie otrzymywać kolejne zadania. Koniecznie zaznaczcie też pole “Chcę zapisać się na piąte Wyzwanie Piesologii”. Inaczej nie będziecie otrzymywać maili z zadaniami. Następnie trzeba potwierdzić swój mail klikając w link przesłany na waszą skrzynkę, postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie i gotowe 😀 1.04 w waszej skrzynce pojawi się mail z pierwszym wyzwaniem.

Gdy maile z wyzwaniami nie dochodzą

Wiem, że niektóre skrzynki pocztowe blokują maile wysyłane automatycznie. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zmienić ustawienia w swojej skrzynce, lub zapisać się z innego adresu. Są też przypadki, w których maile z wyzwaniami nie trafiają do głównego folderu w poczcie, tylko do innych folderów np. „oferty”. Dlatego sprawdzajcie skrzynki dokładnie 😉

Jeśli chcecie dołączyć po rozpoczęciu Wyzwania

Spóźnialscy będą mogli dołączyć do Wyzwania Piesologii po jego rozpoczęciu, czyli po 1.04 , jednak nie doślę im już zaległych zadań. W Wyzwaniu Piesologii bierze udział kilka tysięcy osób, nie jestem więc w stanie codziennie wysyłać spóźnialskim setek zaległych maili. Możecie natomiast poprosić innych uczestników Wyzwania na naszej zamkniętej grupie na Facebooku, by przesłali wam brakujące zadania.

Grupa Wyzwania Piesologii na Facebook’u

Dołączenie do zamkniętej grupy Wyzwania na Facebooku nie jest konieczne, by wziąć udział w Wyzwaniu Piesologii. Wszystkie zadania będziecie otrzymywać drogą mailową. Grupa na Facebooku powstała tylko po to, żeby uczestnicy Wyzwania mogli łatwiej się poznać i wymienić doświadczeniami. Grupa umożliwia mi również odpowiadanie na bieżąco na wasze pytania.