Rok 2017 zapowiadał się ciekawie i nie zawiódł moich oczekiwań. O najważniejszych wydarzeniach ubiegłego roku pisałam już w poście o trzecich urodzinach Piesologii, nie będę się wiec już tutaj powtarzać. Dziś nadszedł czas na podsumowanie liczb, opisanie zmian i snucie planów na przyszłość.

Statystyki

Statystyki bloga piesologia.pl

W ubiegłym roku blog piesologia.pl odwiedziło ponad 123 000 unikalnych użytkowników. Kanał Piesologii zyskał ponad 18 000 nowych subskrybentów i był wyświetlany ponad 1 800 000 razy. Witam nowych piesologiowych fanów i przypominam, że w menu po prawej stronie bloga znajdziecie wszystkie posty posegregowane według tematów takich jak: szkolenie psa, szczeniak instrukcja obsługi, żywienie psa (BARF i nie tylko), psie sporty, recenzje książek, DIY czyli psie zrób to sam. Jeśli interesuje was jakiś konkretny temat warto też skorzystać z okienka “szukaj”. Być może zrobiłam już film lub wpis, który odpowiada na trapiące was pytania.

Zmiana maila

Największą zmianą na początku tego roku będzie zmiana maila. Najwyższy czas przejść z gmaila na własną domenę. Wiem, że wiele osób nie otrzymywało ode mnie newsletterów lub trafiały one do spamu lub innego podfolderu. Mam nadzieję, że zmiana maila ułatwi naszą komunikację. Aby mieć pewność, że mail ode mnie do was dotrze najprostszym rozwiązaniem jest dodanie maila info@piesologia.pl do waszej książki adresowej. Wtedy program pocztowy na pewno nie pomyśli, że wysyłam do was spam. Jest to szczególnie istotne dla osób, które będą chciały wziąć udział w Wyzwaniu Piesologii…ale o tym za chwilę ;D

Darmowy e-book “Zabawy węchowe”

Mój nowy e-book jest najlepszym dowodem na to, że nie dostajecie ode mnie spamu. “Zabawy węchowe” to aż dziesięć pomysłów na zabawy z psem w domu z wykorzystaniem prostych przedmiotów, które każdy bez problemu znajdzie u siebie w domu. Oprócz tego opisuję w nim jak działa psi nos, jakie są zalety zabaw węchowych oraz jak bawić się z psem, by odniósł z tego jak najwięcej korzyści. Jeśli jesteście już zapisani na mój newsletter to jeszcze dziś powinniście dostać mail z darmowym e-bookiem. Będzie on również wysyłany do wszystkich osób, które dopiero dopiszą się do mojego newsletter’a.

 

Trzecie Wyzwanie Piesologii

A zapisywać się warto, bo członkowie newslettera mogą też wziąć udział w Trzecim Wyzwaniu Piesologii. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi – wyzwanie jest całkowicie darmowe i polega na tym, że przez miesiąc, co drugi dzień, otrzymujecie ode mnie mailowo jakieś zadanie do wykonania. W poprzednich edycjach nowe zadania przychodziły codziennie, jednak dla większości z was to tempo było za duże, więc tym razem zostaniemy przy jednym zadaniu na dwa dni. Będziecie mieli więcej czasu na wykonanie zadania i przedyskutowanie ewentualnych pytań czy trudności na naszej zamkniętej facebookowej grupie.

Do tej pory najbardziej podobały się wam wyzwania związane z komunikacją człowiek- pies, nauką nowych sztuczek oraz zabawy węchowe. Na pewno nie zabraknie podobnych wyzwań w trzeciej edycji. Mam nadzieję, że podczas Wyzwania każdy z was znajdzie coś fajnego dla siebie. Kolejna edycja wyzwania rusza w marcu. Jeśli chcecie wziąć w nim udział wystarczy zapisać się na newsletter i zaznaczyć opcję “Chcę zapisać się na trzecie Wyzwanie Piesologii”. Jeśli braliście już udział we wcześniejszych edycjach wyzwania i chcecie zapisać się na kolejną edycję, wystarczy wejść w ustawienia swojego konta i zaznaczyć opcję “Chcę zapisać się na trzecie Wyzwanie Piesologii”. Szczegółowe instrukcje jak to zrobić wyślę mailowo. Gdybyście mieli jakieś pytania piszcie oczywiście na info@piesologia.pl lub w komentarzach pod tym postem.