Rok 2022 minął, chyba nam wszystkim, pod znakiem wojny na Ukrainie. Dla mnie osobiście był to rok pełen niepokoju, ale też wielu ciekawych i inspirujących wydarzeń. Udało mi się wrócić po pandemicznej przerwie do szkoleń i konsultacji na żywo. Poznałam wiele wspaniałych psiaków i ich fantastycznych opiekunów.

Dla absolwentów moich kursów zorganizowałam serię spacerów socjalizacyjnych, podczas których psiaki miały okazję nauczyć się spokojnego zachowania przy innych psach i obcych ludziach. Starałam się też przekazać opiekunom psiaków jak najwięcej informacji odnośnie komunikacji z psem i prawidłowego budowania wspólnych relacji. Wiem, że ta praca nie poszła na marne i już przynosi wspaniałe efekty, co mnie ogromnie cieszy.

Ten rok to oczywiście również nowe wpisy na moim blogu i nowe filmy na kanale Piesologii na YouTube. W grudniu mój kanał subskrybowało już ponad 160 000 osób! Blog Piesologii w ciągu mijającego roku obejrzało ponad 578 000 osób. Fanpage na Facebooku obserwuje już ponad 41 000 osób, a Instagram Piesologii śledzi ponad 37 600 obserwujących.

Wszystkim osobom, które śledzą moje poczynania w mediach społecznościowych serdecznie dziękuję za zaufanie i zaangażowanie. ❤️

Najpopularniejsze wpisy i filmy

Na blogu najchętniej czytanymi wpisami z roku 2022 były:

Natomiast najchętniej oglądanymi filmami w 2022 roku były:

Pomoc psom z Ukrainy

Wojna to tragedia nie tylko milinów ludzi, ale też ich zwierzaków. Każdy z nas, opiekunów psów czy kotów może się wczuć w sytuację osoby, która podczas wojny musi zapewnić bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale też swojej rodzinie, w tym domowym zwierzakom. Nie mogłam pozostać wobec tej sytuacji obojętna i zorganizowałam zbiórkę dla zwierzaków i ich opiekunów z Ukrainy. Wspólnie udało się nam uzbierać 5101 zł. Dodatkowo, jak co roku, część dochodów z moich kursów online powędrowało na akcję Karmimy Psiaki. Jeszcze raz chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, dzięki którym udało się dorzucić cegiełkę do pomocy zwierzakom i ich opiekunom w Ukrainie. ❤️❤️❤️

150 000 subskrypcji

W marcu kanał Piesologii przekroczył 150 000 subskrypcji! Z tej okazji odbył się specjalny LIVE, podczas którego miałam okazję podziękować moim subskrybentom za wsparcie i odpowiedzieć na ich pytania.

W tym roku udało się zorganizować jeszcze kilka live’ów, które możecie znaleźć na moim kanale na YouTube. Bardzo się z tego cieszę, bo było to jedno z moich postanowień rok temu. 🙂 Bardzo lubię kontakt na żywo z moimi widzami, a YouTube daje taką możliwość. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy się regularnie spotykać.

Wyzwanie Przywołanie

Listopad był miesiącem, w którym intensywnie ćwiczyliśmy skuteczne przywołanie. W ramach Wyzwania Przywołania opowiadałam wam jakich błędów unikać podczas nauki przywołania. Pokazałam wam również kilka fajnych zabaw spacerowych, które sprawiają, że nauka przywołania jest nie tylko skuteczna, ale też przyjemna i fajna.

Jeżeli nie chcecie przegapić akcji typu Wyzwanie Przywołanie i innych niespodzianek, zachęcam do zapisania się na mój newsletter. W przyszłym roku będę w nim oczywiście informować o nowych wpisach i filmach. Pojawią się też jednak nowe webinary i inne niespodzianki. Więc warto trzymać rękę na pulsie.

W 2023 roku zamierzam też pojawić się na TikToku. Jeżeli korzystacie z tej platformy, to zachęcam do śledzenia mnie tam, komentowania i udostępniania moich treści dalej. Postaram się, by było trochę zabawnie, ale przede wszystkim ciekawie i merytorycznie. Moim głównym celem jest to, by opiekunowie psów coraz lepiej dogadywali się ze swoimi podopiecznymi. Wiem, że dzięki temu zarówno jednym, jak i drugim będzie się żyło lepiej.

I właśnie tego chciałabym wam życzyć w 2023 roku. Spokoju, konsekwencji, wyrozumiałości oraz dobrej komunikacji z waszymi psiakami. Komunikacji opartej na zrozumieniu, zaufaniu i miłości. Szczęśliwego 2023!