W zeszłym tygodniu wydarzyła się rzecz zupełnie niezwykła. Kanał Piesologii na Youtube osiągnął 50 000 subskrypcji! Wiem, że wszyscy, którzy mają poniżej 100k to „małe żuczki” i powinnam siedzieć cicho… ale dla mnie to wielka sprawa.

Chyba żaden kanał o psiej tematyce nie może się poszczycić takim wynikiem na polskim Youtube. Temat szkolenia i budowania relacji z psem jest może niszowy, ale gromadzi wokół siebie niesamowicie zaangażowanych ludzi, czyli was 😀 I dlatego chciałabym wszystkim sympatykom Piesologii podziękować za wszystkie ciepłe słowa, które od was dostaję, za maile, komentarze i za ogromne wsparcie, które motywuje mnie do dalszej pracy.

Specjalny odcinek Q&A

Z okazji 50 000 subskrypcji na kanale Piesologii pojawił się dziś specjalny odcinek, w którym odpowiadam na wasze pytania. Jeśli chcecie wiedzieć, co myślę o trzymaniu psów na łańcuchach, co trzeba zrobić żeby zostać behawiorystą, czy pies w mieszkaniu to dobry pomysł, czy farbuję włosy i czy mam soczewki… klikajcie w film poniżej.

Jeżeli nurtuje was jakieś pytanie, które nie pojawiło się w tym odcinku oraz w pierwszym odcinku Q&A to zapraszam na moje Insta Stories (@piesologia), w którym co piątek staram się odpowiadać na pięć waszych pytań w cyklu #piecpytanwpiatki.

Konkurs

Mam dla was jeszcze jedną niespodziankę w postaci konkursu 😀 Aby wziąć w nim udział wystarczy subskrybować kanał Piesologii na Youtube, śledzić mnie na Instagramie i właśnie na Instagram wrzucić fotkę swojego psiaka z wakacji. W opisie zdjęcia umieśćcie koniecznie #piesologia50k żebym mogła odnaleźć wasze zdjęcia. Na zgłoszenia czekam do 30.08.2018 r., a już następnego dnia wybiorę pięciu zwycięzców, którzy wygrają super fajne nagrody.

Q&A Konkurs #piesologia50k

Firma Hunter ufundowała voucher o wartości 150zł na zakupy w sklepie internetowym Hunter. A ja zapraszam zwycięzców na Kurs Luźnej Smyczy Online w Pakiecie Premium. Oprócz dostępu do wszystkich materiałów kursu i zamkniętej grupy na Facebooku, otrzymacie też pakiet dziesięciu konsultacji online ze mną. Przez trzy miesiące będziecie mogli wysyłać mi maile z pytaniami i filmy z waszych treningów. Po szczegółowej analizie odeślę wam odpowiedzi i zalecenia do dalszej pracy z psem. Wiem, że wiele osób przegapiło lipcową edycję Kursu Luźnej Smyczy Online, a następną edycję szykuję dopiero na październik. Udział w konkursie jest świetną szansą, by dołączyć do kursu już w sierpniu.

Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie tu.

Nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz podziękować wam za wsparcie i trzymać za was kciuki w konkursie 😀