Dziś ruszyły zapisy na szóstą edycję Wyzwania Piesologii, która startuje 1.10.2019. Jeśli jesteście stałymi czytelnikami mojego bloga, to chyba nie muszę nic więcej dodawać 😉 Jeśli jednak jesteście tu nowi, to śpieszę z wyjaśnieniem o co chodzi z tymi wyzwaniami.

Celem Wyzwań Piesologii jest nauczenie zarówno siebie jak i psa nowych, przydatnych umiejętności, pogłębienie wiedzy na temat psów i przede wszystkim świetna zabawa. Osoby, które zapiszą się na szóstą edycję Wyzwania Piesologii będą otrzymywały ode mnie co trzy dni mail z jakimś zadaniem do wykonania. Wyzwanie będzie trwało przez cały październik, więc możecie się spodziewać 10 zadań.

O czym będzie szósta edycja Wyzwania Piesologii?

W tej edycji Wyzwania skupimy się na motywacji psa. Wiele osób nie docenia tego elementu podczas treningu, a pies musi być przecież odpowiednio zmotywowany, by chciał z nami pracować i wykonywać nasze polecenia. Podczas Wyzwania dowiecie się czym można motywować psa i dlaczego jedzenie nie zawsze jest najlepszą opcją. Sprawdzicie co jest najlepszą motywacją dla waszych psów. Trzeba pamiętać, że każdy pies jest inny i to, że coś „działa” na jednego wcale nie oznacza, że podziała też na waszego. Nauczycie się też prawidłowej zabawy z waszymi psami, a jeśli nie chcą się z wami bawić, to poznacie kilka sposobów na to, by je do tego zachęcić.

Dla kogo jest Wyzwanie Piesologii?

Wyzwania Piesologii są przeznaczone dla wszystkich opiekunów psów. Nie ma znaczenia, czy macie jednego psa, czy kilka. Czy opiekujecie się szczeniakiem, psem dorosłym czy psim seniorem. Czy wasze psy przechodziły już przez jakieś szkolenie, czy dopiero chcecie rozpocząć przygodę z treningami. Staram się zawsze tworzyć wyzwania w taki sposób, by każdy mógł z nich wyciągnąć coś dla siebie.

Jeżeli myślicie, że nie macie czasu na robienie wyzwań, to mam dla was dobrą wiadomość. Wykonywanie kolejnych zadań nie zajmie wam więcej niż kilka minut, a korzyści jakie osiągniecie będą ogromne. Poznacie lepiej wasze psy i nauczycie się z nimi lepiej dogadywać zarówno podczas szkolenia, jak i w życiu codziennym. Pamiętajcie też, że maile z wyzwaniami nigdzie nie uciekną. Jeśli nie macie czasu robić zadań na bieżąco, możecie zawsze do nich wrócić.

Przypomnę też, że udział w Wyzwaniu jest całkowicie darmowy. Nie musicie też być osobami pełnoletnimi, by brać udział w Wyzwaniu. Jedynie co musicie mieć, to sprawnie działający mail, bo właśnie na waszą elektroniczną skrzynkę co trzy dni będą trafiały kolejne zadania do wykonania.

Jak się zapisać na szóstą edycję Wyzwania Piesologii?

Nieco inaczej wygląda to w przypadku osób, które nie brały udziału we wcześniejszych edycjach Wyzwania Piesologii i tych, które już są zapisane na mój newsletter.

Jeśli nie jesteście jeszcze zapisani na mój newsletter

Wystarczy kliknąć tu. Następnie należy podać mail, na który chcecie otrzymywać wyzwania, wpisać swoje imię i koniecznie zaznaczyć pole „Chcę zapisać się na szóstą edycję Wyzwania Piesologii”. Jeśli nie zaznaczycie tego pola, to maile z wyzwaniami nie będą do was wysyłane. Następnie należy potwierdzić swój mail klikając w link przesłany na waszą skrzynkę pocztową i postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Wszystko krok po kroku pokazuję w poniższym filmie.

Mail z pierwszym wyzwaniem pojawi się w waszej skrzynce 1.10.2019. Czasem zdarza się, że maile z wyzwaniami trafiają do spamu, ofert lub innych podfolderów w skrzynce, więc zanim wpadniecie w panikę, warto tam zajrzeć 😉

Jeśli jesteście już zapisani na mój newsletter

Nikt automatycznie nie zostaje zapisany na szóstą edycję Wyzwania Piesologii. Dlatego jeżeli otrzymujecie już newslettery ode mnie, musicie się zapisać na Wyzwanie samodzielnie. Aby to zrobić wystarczy:

  • otworzyć dowolny newsletter ode mnie
  • kliknąć opcję “tu możesz zmienić swoje dane” (na samym dole maila)
  • zaznaczyć pole “Chcę zapisać się na szóste Wyzwanie Piesologii”
  • wcisnąć guzik “aktualizacja profilu” i gotowe 🙂

Grupa Wyzwania na Facebooku

Osobom zapisanym na szóstą edycję Wyzwania Piesologii będę wysyłać w mailach zaproszenie do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. To miejsce powstało po to, byście mogli zadawać mi pytania oraz by ułatwić wam dzielenie się uwagami, spostrzeżeniami i postępami z innymi uczestnikami Wyzwania. Dołączenie do grupy nie jest konieczne, by wziąć udział w Wyzwaniu – jest to opcja dodatkowa. Wszystkie zadania będziecie otrzymywać drogą mailową, więc do udziału w szóstej edycji Wyzwania Piesologii wystarczy sprawnie działający mail.