Dokładnie dziś Wektor obchodzi swoje trzecie urodziny 😀 Pozdrawiam wszystkich siedmiu braci i jedną siostrzyczkę z miotu 😀 Aż trudno uwierzyć, że trzy lata temu wyglądały tak:

Ten rok był bardzo pracowity dla mnie, za to Wektor miał więcej luzu. Oczywiście jeśli luzem można określić nieustanne opiekowanie się młodszym Hakerem. Wektor jest pod tym względem zupełnie wyjątkowy. Oddaje Hakerowi zabawki i cierpliwie znosi jego mało delikatne zabawy. Nie zapomina też o wieczornej toalecie. Dokładnie myje przed snem zarówno siebie jak i Hakera ;P

Przy okazji Wyzwania Piesologii Wektor razem z waszymi psiakami nauczył się kilku nowych sztuczek takich jak “główka”, “obrót” czy “ukłon”. Pracowaliśmy też nad komendami “na miejsce”, “zdechł pies” i nad zmianami pozycji. Być może nie był to taki mało pracowity rok koniec końców… ;D Musiałam też opracować sobie system pracy z dwoma psami jednocześnie. Więcej na ten temat możecie poczytać tu.

Nie mogę też pominąć występu Wektora w Pytaniu na Śniadanie, gdzie pojawił się wraz z Hakerem w celu zaprezentowania naszych mat węchowych. Pomimo blasku reflektorów i sporego zamieszania, które zawsze towarzyszy produkcjom telewizyjnym Wektor zachował spokój jak na prawdziwego profesjonalistę przystało. Trzy lata pracy przy filmach Piesologii robi swoje ;D Od jakiegoś czasu, gdy tylko Wektor zobaczy lampy i obiektyw zaczyna pozować.

 

Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele równie zdrowych, szczęśliwych i szalonych lat 😀

100 lat Wektor :*