Warsztaty luźnej smyczy

Warsztaty przeznaczone są dla psów powyżej 6 msc życia, bez względu na stopień wyszkolenia.

Na warsztatach pracujemy nad spokojnym chodzeniem z psem na luźnej smyczy. Jeśli chcesz żeby spacer z twoim psem był przyjemnością to jest to kurs dla Ciebie. Koniec ciągnięcia, wyskakiwania do innych psów czy ludzi. Podczas warsztatów poznasz techniki, które pomogą Ci zapanować nad psem podczas codziennych spacerów.

Program kursu:

 • skupienie uwagi na przewodniku
 • opanowanie emocji przy wychodzeniu na spacer
 • opanowanie emocji podczas spaceru
 • komunikacja z psem za pomocą smyczy
 • nauka rezygnacji
 • spokojne mijanie innych psów i ludzi

Dodatkowo dowiesz się jak:

 • prawidłowo dobrać sprzęt spacerowy
 • stać się przewodnikiem psa
 • zaspokoić wszystkie potrzeby psa podczas spaceru
 • uniknąć agresji smyczowej

Informacje o kursie:

Zajęcia odbywają się w grupach do 6 psów w parku Dolinka Służewiecka w Warszawie.

Kurs obejmuje 4 lekcje. Każda lekcja trwa 60 min.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Najbliższe terminy kursów to:

 • soboty o 10:00 (zaczynamy 29.06.2024)

Koszt kursu to 480zł

Zapisz się

Opinie

Opinie pochodzą od klientów, którzy faktycznie korzystali z moich kursów.

Warsztaty luźnej smyczy -super!! Kasia wszystko tłumaczy, na każdy problem znajdzie rozwiązanie.Wiemy już co robiliśmy źle i z każdym dniem jest lepiej. Bardzo dziękujemy !!”

Agnieszka Smyk-Gonet

Warsztaty Kasi to nie jest jednorazowa przygoda ani tez recepta cud dla leniwych, ktora ulecza wszystkie niepowodzenia psa. Jest to zaskakujaca (pozytywnie!) lekcja o charakterze psa i jego relacjach z czlowiekiem oraz wielka porcja wiedzy i doswiadczenia, ktore zachwycaja szczegolnie wtedy, kiedy sie je systematycznie rozwija. I wreszcie – jest to spotkanie, podczas ktorego Kasia wyposaza we wszystkie narzedzia do efektywnej pracy z psem, cierpliwie i z humorem uczy ich uzywania oraz daje kopniaka do tego, aby robic cos najlepszego dla swojej relacji z psem – dobrze ja prowadzic! Ps. Tak! To jest tez troche taka dobra czarownica, ktora bierze twojego psa w swoje rece i nagle wszystko zaczyna dzialac ! Bardzo polecam. I dziekujemy Kasiu !

Kasia Chrapka

Polecam. Wreszcie spacery z sunią stały się przyjemnością, a Kasia udowodniła nam, że są metody na okiełznanie niesfornego pupila inne niż kolczatka czy obroża elektryczna.

Magdalena Sołtys

Warsztaty luźnej smyczy. Wiem, że mamy jeszcze masę pracy przed sobą, ale już teraz, po 4 spotkaniach, dostrzegamy ogromną różnicę w spacerach z psem. Bylismy po szkoleniu PT1 w innej, podobno dobrej szkole, ale Woody i tak robił swoje. Metody Kasi są proste, logiczne i w 100% skuteczne, a warsztaty prowadzone w sposób ciekawy i nie są one nużące, a maile, które dostajemy po zajęciach bardzo ułatwiają praktykowanie ‚w domu’ 🙂 To byl strzał w dziesiątkę 🙂 pozdrawiamy z Woodym 🙂 🙂

Ania Wojciechowska

Jesteśmy po warsztatach luźnej smyczy, początkowo byłam nastawiona trochę sceptycznie, ale efekty są naprawdę zadziwiające Zdecydowanie polecam

Krystyna Sudoł