Kanał Piesologii na youtube subskrybuje już ponad 150 000 osób! Aż trudno jest mi w to uwierzyć! Jednocześnie bardzo się cieszę, że tak wiele osób szuka informacji na temat szkolenia, wychowania czy komunikacji z psem. Mam nadzieję, że z czasem będzie nas jeszcze więcej.

Chciałabym bardzo wam podziękować. Za olbrzymie zaufanie i wsparcie. Za każdy komentarz, like, łapkę w górę, udostępnienie, subskrypcję. Gdyby nie tak ogromny i pozytywny odzew z waszej strony, już dawno nie byłoby kanału Piesologii na Youtube i tego bloga. Dajecie mi ogromną siłę do dalszej pracy!

Z okazji 150 000 subskrypcji na kanale Piesologii odbył się live, na którym miałam przyjemność odpowiedzieć na wasze pytania. Pojawiły się pytania o to, jak budować więź z psem, ale też o to, co myślę o wegetariańskiej diecie dla psów, czy jak radzić sobie z napadami gryzienia podczas zabawy. Jeżeli jesteście ciekawi tego live’a, możecie zobaczyć go poniżej.

Zbiórka dla zwierzaków z Ukrainy

Podczas live’a wspomniałam też o zbiórce dla zwierzaków i ich opiekunów z Ukrainy. Trzeba pamiętać, że wojna to tragedia nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt. Na szczęście istnieją organizacje, które pomagają zwierzakom i ich opiekunom w Ukrainie. Zapewniają potrzebny pokarm, lekarstwa, transport do Polski, opiekę weterynaryjną, szukają bezpiecznych domów tymczasowych. Jednak aby mogli dalej nieść pomoc, potrzebują naszego wsparcia.

Dlatego zorganizowałam zbiórkę, do której możecie dołożyć swoją cegiełkę pomocy.

Razem z Wektorem i Hakerem dziękujemy za każdą wpłaconą na zbiórkę kwotę. Jeśli nie macie obecnie możliwości finansowych, aby wesprzeć naszą zbiórkę, możecie pomóc w inny sposób. Wystarczy, że udostępnicie link do zbiórki w swoich mediach społecznościowych. To nic nie kosztuje, a tak wiele może pomóc.